Jazdy doszkalające

Jazdy Doszkalające

Samochodem egzaminacyjnym Hyundai i20 już za 45 zł / godzina


 • JAZDY SAMOCHODEM EGZAMINACYJNYM

  W ramach kursu podstawowego prawa jazdy kat. B oferujemy 30 godzin praktyki (jazd), a przy kursie rozszerzonym - 40 godzin.

  Dysponujemy placem manewrowym identycznym jak na egzaminie - wzorowym, oświetlonym i pełnowymiarowym. Plac znajduje się przy ul. Osmańczyka 2 (Bemowo).

  Nauka jazdy odbywa się najnowszymi samochodami marki Hyundai I20.

  Na jazdy umawiamy się w 2 punktach Warszawy do indywidualnego wyboru przez kursanta, m.in. jest to Plac Bankowy (tyły restauracji KFC), Powstańców Śląskich 127 (przy WORD).

  Istnieje także możliwość indywidualnego umówienia się na jazdy z instruktorem prowadzacym.

  W trosce o naszych kursantów staramy się jak najlepiej wykorzystać 30 godzin zajęć praktycznych, aby przygotować ich do zdania egzaminu państwowego. Dlatego też bardzo dokładnie zapoznajemy ich z trasami egzaminacyjnymi aby podczas egzaminu czuli się bezpiecznie i komfortowo.

  DODATKOWE JAZDY DOSZKALAJĄCE

  Polecamy dodatkowe jazdy doszkalające w bardzo przystępnej cenie.

  Oferujemy praktyczną naukę jazdy samochodem marki Hyundai I20 (takim jak na egzaminach państwowych) na terenie Warszawy w dogodnych godzinach. Jeździmy 7 dni w tygodniu w godzinach od 6-22.

  Szkolenie prowadzą wykwalifikowani instruktorzy posiadający duże doświadczenie z indywidualnym podejściem do potrzeb i predyspozycji każdego kursanta.

  Zapraszamy serdecznie osoby które mają problem ze zdaniem egzaminu państwowego, a także osoby posiadające już prawo jazdy, a które miały długą przerwę w prowadzeniu pojazdów.

  • Ośrodek Szkolenia Kierowców Yeti w Warszawie
  • Kurs Prawa Jazdy kat B
  • Prawo jazdy Warszawa
  • Prawo jazdy automatem Warszawa

Szukasz dobrej szkoły jazdy w Warszawie ?