Kursy Automatem

Kursy Automatem

Nauka jazdy kat B samochodami z automatyczną skrzynią biegów


 • JAK WYGLĄDA KURS?

  Kurs składa się z zajęć teoretycznych (wykładów) i praktycznych (jazd) samochodem z automatyczną skrzynią biegów marki Volkswagen.

  Autem którym u nas Państwo jeździcie to VW Golf z silnikiem 1600cm. pojemności.

  JAK ZDAJE SIĘ EGZAMIN?

  Egzamin państwowy zdajemy na aucie którym jeździmy (WORD nie posiadają aut z automatyczną skrzynią biegów), dlatego my dla Państwa podstawiamy auto w dniu egzaminu praktycznego.

  Jedyną wadą posiadania takich uprawnień to fakt, iż nie będziesz mógł prowadzić pojazdu z manualną skrzynią biegów. Zaznaczę jednak, że po nabraniu praktyki w ruchu drogowym zawsze możesz podejść do egzaminu praktycznego na prawo jazdy w wersji manualnej i rozszerzyć swoje uprawnienia. Kurs i teorię mamy zaliczoną.

  DLACZEGO WARTO?

  Jednym z największych problemów kandydata na kierowcę jest ruszanie (operowanie sprzęgłem i gazem na środku skrzyżowania bywa bardzo stresujące). Czas który poświęcamy na naukę ruszania w manualnej wersji tutaj możemy spożytkować na inne potrzebne rzeczy.

  Jeśli uważasz, że jazda samochodem to coś strasznego, wydaje Ci się, że trudno będzie się tego nauczyć to musisz spróbować jazdy pojazdem z automatyczną skrzynią biegów.

  • Ośrodek Szkolenia Kierowców Yeti w Warszawie
  • Kurs Prawa Jazdy kat B
  • Prawo jazdy Warszawa
  • Prawo jazdy automatem Warszawa

Szukasz dobrej szkoły jazdy w Warszawie ?